Hakkımızda

Tabiatın bize en cömert hediyelerinden biri olan ve hemen hemen her toplumda kültürel derinlikleri bulunan ağaç ve toprak yemişleri, halkımız için de nesilden nesile aktarılmış ve alışagelmiş önemli bir kültür ve besleyici bir alışkanlık...

2012 Yılında çıktık bu yola...

Semt pazarlarında başlayan yolculuğumuzu Türk Patent Enstitüsü'nden marka tescili CEVİZCİ ALİ markasıyla kurumsallaştırarak kalite, sürdürebilirlik ve müşteri memnuniyeti prensiblerimizi yenilikçi bakış açısıyla birleştiriyoruz.

Her Tane Hep Taze

8 Yıllık tecrübe ve doğaya olan saygımız ile tüm ürünlerimizin üretim süreci bizzat kendimiz kotrol ediyoruz. Her zaman her bir tanenin toptaze sizlere ulaşması için çalışıyoruz.

İlk günden bugüne tazelikten ve kaliteden ödün vermeden siz değerli tüketicilerimize ürünlerin en doğalını en tazesini seçmeye özen gösteriyoruz. Gerekli hijyen koşulları sağlanarak ve güünlük üretim yaparak sizlerin karşısına taptaze çıkıyoruz.

Vizyonumuz

Gelişen ve değişen yeni dünya düzenine göre sosyal platformlarda tanınan, dünya standartlarında, çağdaş bilgileri takip edip yeniliklere öncülük etmeyi planlayan, diğer firmalar tarafından örnek alınan bir firma olmak yurt içinde tüm müşterilerimize en yüksek kalite de hizmet veren ve müşteri memnuniyetine önem veren e-ticaret zincirini müşterilerimiz faydasına geliştirmek.

Misyonumuz

Türkiyenin her yerinde müşteriye yüksek ve eşit kalitede kuru bakliyat, yemiş hizmeti sunmak. Kuru bakliyat ve yemiş sektöründe kampanyalar yaratarak hizmet etmek. Çalışanlarımızı sürekli kendini alanında geliştirmesi ve güven içinde mutlu çalışmasını sağlamak.

Şubemiz; Hamidiye Mahallesi Dr. Aziz Tarhan Caddesi No:16/A Merkez / KARAMAN

Üretim; Piri Reis Mahallesi Oto Galericiler Sitesi No:25 Merkez/KARAMAN