Ödeme ve Nakliye Politikası

Ödeme Seçenekleri

Cevizci Ali Yiğen olarak ödemelerinizi kolay, güvenilir ve hızlı bir şekilde gerçekleştirmeniz için sizlere sunduğumuz alternatif ödeme yöntemlerimizi kullanabilirsiniz.

  • Kredi Kartı İle
  • Havale /EFT ile

Kredi Kartı ile Ödeme

Cevizci Ali Yiğen üzerinden yapacağınız alışverişlerinizde, siparişinize ilişkin ödemenizi kredi kartınızla online olarak gerçekleştirebilirsiniz. Alışverişlerinizde tüm kredi kartlarıyla tek çekim ile ödemenizi yapabilirsiniz.

Havale/EFT ile Ödeme

Ödeme sayfasında dilerseniz Havale/EFT seçeneğini kullanarak da ödemelerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Havale ile yapılan ödemelerde; ödeme onayının en çok 2 iş günü içerisinde gerçekleştirilmesi gerekmektedir. 2 iş günü içerisinde ödeme onayı alınamayan siparişler sistem üzerinden otomatik olarak iptal edilmektedir.

Kargo Seçenekleri

Cevizci Ali Yiğen'den satın almış olduğunuz ürünlerin kargo teslim süresi 1-3 iş günüdür. Gün içerisinde saat 17:00'e kadar vermiş olduğunuz siparişler takip eden iş gününde kargoya verilir. Teslimat süresi ilin uzaklığına göre değişkenlik gösterebilir. Bu süre maksimum 48 saattir. Ödeme seçeneği, havale ya da EFT olarak seçilen siparişlerin gönderimleri, tutarın Cevizci Ali Yiğen'e ulaşması ve onaylanmasını takip eden iş günü içerisinde yapılır.